Vesmann Erilahendused

Avaleht> Vesmann Erilahendused

0 +

aastat kogemust

0 +

aastat kogemust

Milliseid erilahendusi me pakume?

Porjekteerimine ja metallitööd

Projekteerimine (trepid, metallkonstruktsioonid, piirded)

Meil on pikaajaline kogemus masinaehitusliku, puittoodete, mööbli, metallkonsturktsioonide, ujuvkonstruktsioonide jms projekteerimise ning prototüüpimise valdkonnas.
Oleme projekteerinud nii treppe, piirdeid, hoonete erikujulisi avatäiteid, mahuteid, erilahendusega masinaid kui ka hoonete karkasse.
Kui vajad treppi, mõnda mööblieset, erikujulist akent vms, võta meiega ühendust ja loome joonise just Sinu soovist lähtuvalt.

Metallitööd (alumiiniumi ja terase lõiketöötlus ja keevitamine)

Kui vajad erilahendusega metallkonstruktsiooni, võta meiega ühendust. Valmistame treppe, piirdeid, masinaid, rakiseid ja teostame tipptasemel kaasaegset CAD- projekteerimist, kriitiliste sõlmede FEM analüüsi ja detailide CNC- lõikust.

0 +
aastat kogemust
0 +
aastat kogemust

Meie erilahendused

Komposiiditööd, vormitööd ja CNC töötlus

Komposiiditööd, vormitööd

Kui Sul on vaja mõnda vormi või komposiidist detaili, siis võta meiega ühendust. Teostame järgnevaid komposiidi- ja vormitöid:

Vajadusel valmistame ise tootmiseks vajalikud arvutimudelid.

CNC töötlus

Sul on soov lõigata mõni väga täpne ning keerukas detail või 3D mudel (näiteks klaasplast- või betoonvalu vorm/mudel), siis võta meiega ühendust. Lõikame puitu, puidulaadseid tooteid, plaste, metallidest alumiiniumit, vaske, pronksi. Me ei jää hätta ka keerukamate mudelite tootmisel.

Erinevate tööoperatsioonide jaoks kasutame tööriistavahetusega CNC freesi ELE2040 ATC, töölauaga 4000 mm x 2000 mm x 400 mm.

Meie erilahendused

Termoplastide keevitamine (HDPE) ja termovormimine

Kui vajad mahutit, septikut, erikujulist plastkuplit või muud taolist, siis võta meiega ühendust. Tegeleme termoplastide keevitamise, vaakumvormimise ja painutamisega. Valmistame tellimusel alljärgnevaid tooteid (loetelu ei ole lõplik):

Vajadusel valmistame ise tootmiseks vajalikud arvutimudelid.  Teie idee, meie teostus.

Meie tehtud tööd